znak Sokola   znak Bílovic
 

AVORI, spol. spol. s r. o.

Společnost AVORI je autorizovaný dealer kvalitních sportovních značek, především sportovních bot, v ČR a je provozovatelem internetových obchodů www.sanaport.cz a www.asics.as.

Sanasport z latinského „sana“ znamenající zdraví, vyjadřuje naši firemní filozofii a misi. Poradenským servisem a doporučením vhodných sportovních potřeb „na míru“ získáte jistotu zdravého pohybu. Naleznete zde sportovní potřeby tradičních značek Asics, Mizuno, Inov-8, Merrell, Treksta, Teva, Chaco, Kayland, Craft, McDavid, QNT, Polar a Moose. V prodejně si můžete vyzkoušet nejen sportovní obuv, funkční prádlo a další sportovní oblečení vhodné pro běh, volejbal, florbal, badminton, squash nebo chůzi, ale také nejnovější sporttestery Polar, které přesně změří tepovou frekvenci. Náš zkušený personál rád poradí při výběru nejvhodnějších sportovních potřeb.

V rámci poskytovaných služeb Vám zkušení odborníci v brněnské vzorkovně doporučí vhodnou obuv pro běžce, volejbalisty, fotbalisty, tenisty, florbalisty, atlety a pro jiné sporty. Na místě prováděné vyšetření techniky došlapu napomůže optimalizovat stav pohybového aparátu dolních končetin a zvýší tak tělesný výkon a zdraví sportovce.


Slevový kód na Asics.as a Sanasport.cz e-shopech:

  ASBILOVICE (sleva 5% i z akčních cen)

(Tento kód vložíte při objednávání zboží, když se Vám při doplňování objednávky objeví políčko slevový kupón. Vy tam vložíte tento kód a ihned se odečte sleva ze zboží v košíku.)


SANASPORT - prodej sportovního vybavení, především bot

Dlouhodobý partner bílovických závodů

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat