7 Jarní běh 2019: Registrovaní/přihlášení závodníci
znak Sokola   znak Bílovic
 

Jarní běh 2019


33. ročník


Zpět na propozice Jarního běhu 2019


www.sanasport.cz - Hlavní sponzor závodů poskytuje 5% slevu.
Obchod se sportovním zbožím na Údolní 27, Brno.

Přihlášení běžci

Počet: 192
#Jméno Příjmení Oddíl/klub nebo obec Rok
nar.
Zajícova
liga?
1 Martin Šerák  Sokol Bílovice nad Svitavou  1978 ne
2 Veronika Řeháková   AC Moravský Krumlov - Ivančice   2010 ano
3 Erika Řeháková   AC Moravský Krumlov - Ivančice   2008 ano
4 Ondřej Bartoš  AC Moravská Slávia Brno  2007 ne
5 Sofie Kleisová  Čiba sport  2008 ne
6 David Kleis  Brno Líšeň  2011 ne
7 Roman Kresta  Brno Orel Židenice  1965 ne
8 Adam Koudelka  AC Moravská Slavia  2010 ne
9 Nikola Seďová  Hustopeče   2007 ano
10 Vendula Seďová  Hustopeče   2010 ano
11 Jméno Test  obec  1999 ne
12 Rafał Zieliński  KB Mosir Jastrzębia 5  1981 ano
13 Eliška Hovorková  AC Moravský Krumlov  2007 ano
14 Michael Dvořáček  AC Moravský Krumlov  2009 ano
15 Antonín Stix  AC Moravský Krumlov  2005 ano
16 Dominik Havlíček  AC Moravský Krumlov  2004 ano
17 Tereza Novotná  AC Moravský Krumlov  2010 ano
18 Martin Zeman  AC Moravská Slavia  2008 ne
19 Jakub Zeman  Moravany  2010 ne
20 Vojtěch Sumec  Sokol Bílovice nad Svitavou  2008 ano
21 Vendula Sumcová  Sokol Bílovice nad Svitavou  2005 ano
22 Adam Kristek  Sokol Bílovice nad Svitavou  2005 ano
23 Lucie Heřmanová  Sokol Bílovice nad Svitavou  2007 ano
24 Jana Teplá  Sokol Bílovice nad Svitavou  2007 ano
25 Jakub Heřman  Sokol Bílovice nad Svitavou  2009 ano
26 Jakub Kristek  Sokol Bílovice nad Svitavou  2008 ano
27 Jan Kareš  Sokol Bílovice nad Svitavou  2008 ano
28 Tomáš Mezera  Sokol Bílovice nad Svitavou  2008 ano
29 Kateřína Teplá  Sokol Bílovice nad Svitavou  2009 ano
30 Ondřej Muzikář  Sokol Bílovice nad Svitavou  2010 ano
31 Daniel Cornejo  Sokol Bílovice nad Svitavou  2010 ano
32 Karel Šenk  Sokol Bílovice nad Svitavou  2010 ano
33 Jan Kotyza  Sokol Bílovice nad Svitavou  2010 ano
34 David Okáč  Sokol Bílovice nad Svitavou  2010 ano
35 Michal Kareš  Sokol Bílovice nad Svitavou  2011 ano
36 Jakub Okáč  Sokol Bílovice nad Svitavou  2012 ano
37 Kateřina Kučerová  Sokol Bílovice nad Svitavou  2004 ano
38 Barbora Fenclová  Sokol Bílovice nad Svitavou  2004 ano
39 Jan Liška  Sokol Bílovice nad Svitavou  2005 ano
40 Petr Bunža  Sokol Bílovice nad Svitavou  2005 ano
41 Mikuláš Wilda  Sokol Bílovice nad Svitavou  2004 ano
42 Lukáš Holek  Sokol Bílovice nad Svitavou  2005 ano
43 David Kučera  Sokol Bílovice nad Svitavou  2006 ano
44 Jan Kislinger  Sokol Bílovice nad Svitavou  2006 ano
45 Alžběta Bohátková  Sokol Bílovice nad Svitavou  2006 ano
46 Klára Sobolová  Sokol Bílovice nad Svitavou  2007 ano
47 Josef Fencl  Sokol Bílovice nad Svitavou  2007 ano
48 Beáta Dokoupilová  Sokol Bílovice nad Svitavou  2008 ano
49 Matěj Zvědělík  Sokol Bílovice nad Svitavou  2008 ano
50 Antonín Palacký  Sokol Bílovice nad Svitavou  2008 ano
51 Stela Knoblochová  Sokol Bílovice nad Svitavou  2009 ano
52 Štěpán Bohátka  Sokol Bílovice nad Svitavou  2009 ano
53 Daniel Heger  Sokol Bílovice nad Svitavou  2009 ano
54 Jáchym Seyček  Sokol Bílovice nad Svitavou  2011 ano
55 Jan Závodník  Sokol Bílovice nad Svitavou  2011 ano
56 Hynek Dokoupil  Sokol Bílovice nad Svitavou  2011 ano
57 Natálie Lišková  Sokol Bílovice nad Svitavou  2012 ano
58 Karolína Hladká  TJ Sokol Bílovice n. Svitavou  2004 ano
59 Eliška Hladká  Řícmanice  2009 ano
60 Kristýna Klaková  AC Moravský Krumlov  2004 ano
61 Valentina Ema Klaková  AC Moravský Krumlov  2008 ano
62 Sára Křišťálová  AC Moravský Krumlov  2006 ano
63 Bohuslav Slavík  AC Moravský Krumlov  2012 ano
64 Jan Tančinec  ATHUS  2008 ano
65 Klára Ducháčková  ATHUS  2012 ano
66 Michelle Anteková  ATHUS  2012 ano
67 Damián Antek  ATHUS  2014 ano
68 Zuzana Bednářová  ATHUS  2013 ano
69 Aneta Bednářová  ATHUS  2015 ano
70 Tomáš Smutný  ATHUS  2013 ano
71 Kryštof Šabjan  ATHUS  2012 ano
72 Martin Chloupek  ATHUS  2011 ano
73 Ester Konečná  ATHUS  2013 ano
74 Filip Kilián  ATHUS  2011 ano
75 Tomáš Kilián  ATHUS  2008 ano
76 Tina Škarpová  ATHUS  2014 ano
77 Josef Stix  AC Moravský Krumlov  2008 ano
78 Matěj Sláma  AC Moravský Krumlov  2005 ano
79 patrik filiač  AC Moravský Krumlov  2009 ano
80 Horáková Ludmila  TJ Oslavany  2004 ano
81 Julie Samlíková  TJ Oslavany  2004 ano
82 Barbora Novotná  TJ Oslavany  2005 ano
83 Monika Nekudová  TJ Oslavany  2005 ano
84 Natálie Husáková  TJ Oslavany  2005 ano
85 Viktor Jirásek  TJ Oslavany  2005 ano
86 Jan Kocáb  TJ Oslavany  2005 ano
87 Jan Sec  TJ Oslavany  2005 ano
88 Luboš Budín  TJ Oslavany  2006 ano
89 Jan Mohelský  TJ Oslavany  2007 ano
90 Pavel Černý  TJ Oslavany  2007 ano
91 Magdalena Pavlíková  TJ Oslavany  2006 ano
92 Elena Nedbalová  TJ Oslavany  2009 ano
93 Eliška Horáková  TJ Oslavany  2009 ano
94 Julie Bucsuházy  TJ Oslavany  2009 ano
95 Rozálie Pavlíková  TJ Oslavany  2009 ano
96 Marek Bulín  TJ Oslavany  2009 ano
97 Štěpán Valach  TJ Oslavany  2009 ano
98 Samuel Hrdý  TJ Oslavany  2009 ano
99 Antonín Savara  TJ Oslavany  2009 ano
100 Tomáš Savara  TJ Oslavany  2009 ano
101 Tadeáš Matoušek  TJ Oslavany  2008 ano
102 Jahodová Veronika  TJ Oslavany  2010 ano
103 Matyáš Kavalec  TJ Oslavany  2011 ano
104 Adam Hrdý  TJ Oslavany  2011 ano
105 Nikolas Škoda  TJ Oslavany  2011 ano
106 Kryštof Jirásek  TJ Oslavany  2012 ano
107 Matyáš Jirásek  TJ Oslavany  2012 ano
108 Ema Horáková  TJ Oslavany  2012 ano
109 Vanesa Kavalcová  TJ Oslavany  2013 ano
110 Natálie Sedláčková  TJ Oslavany  2010 ano
111 David Spěvák  TJ Oslavany  2009 ano
112 Petr Kuchař  ATHUS  2003 ano
113 Kristyna Špačková  ATHUS  2003 ano
114 Veronika Špačková  ATHUS  2005 ano
115 Marie Vrbová  ATHUS  2004 ano
116 Natálie Humpolíková  ATHUS  2006 ano
117 Mia Humpolíková  ATHUS  2004 ano
118 Alena Matějáková  AC Moravská Slavia Brno  2000 ne
119 Ester Vlachová  Orel Vyškov  2011 ne
120 Eliška Vodičková  AC Moravský Krumlov  2010 ano
121 Liduška Vodičková  AC Moravský Krumlov  2013 ano
122 Tonička Vodičková  AC Moravský Krumlov  2015 ano
123 Anna Vejvalková  Moravský Krumlov  2008 ano
124 Bára Neveselá  SK TROPS Brno  2009 ne
125 Kateřina Chovancová  SK TROPS Brno  2012 ne
126 Filip Chovanec  SK TROPS Brno  2015 ne
127 Karolína Křešťáková  SK TROPS Brno  2007 ne
128 Nikita Mayerhofer  ATHUS  2006 ano
129 Zora Potůčková  ATHUS  2011 ano
130 Emma Jankechová  ATHUS  2010 ano
131 Miroslava Jankechová  ATHUS  2012 ano
132 Přemek Huszár  ATHUS  2009 ano
133 Emma Frýbertová  ATHUS  2008 ano
134 Laura Lengálová  ATHUS  2009 ano
135 Elena Cvrčková  ATHUS  2009 ano
136 Ondřej Kouba  AC Moravský Krumlov  2008 ano
137 Michal Kačur  AC Moravský Krumlov  2008 ano
138 Vít Krůza  ATHUS  2008 ano
139 Nela Hermanová  AC Moravský Krumlov  2009 ano
140 Radek Mihalisko  AK Rosice  2010 ano
141 Viktorie Křížová  AK Rosice  2005 ano
142 Marek Kříž  AK Rosice  2009 ano
143 Ema Kazíková  AK Rosice  2011 ano
144 David Šťavík  AK Rosice  2004 ano
145 Zdeněk Šťavík  AK Rosice  2004 ano
146 Jan Jandásek  AK Rosice  2011 ano
147 Matěj Jandásek  AK Rosice  2013 ano
148 David Štourač  AK Rosice  2011 ano
149 Kateřina Kopečná  AK Rosice  2011 ano
150 Lukáš Kouřil  AK Rosice  2007 ano
151 Elena Neklapilová  AK Rosice  2012 ano
152 Adam Oujezdský  AK Rosice  2011 ano
153 Leonard Mokrý  AK Rosice  2010 ano
154 Alena Mokrá  AK Rosice  2013 ano
155 Filip Dočkal  AK Rosice  2010 ano
156 Zuzuna Šindelářová  AK Rosice  2010 ano
157 Čábelková Veronika  TJ Sokol Přísnotice  2006 ano
158 Dubrovský Filip  TJ Sokol Přísnotice  2011 ano
159 Gottwald Matyáš  TJ Sokol Přísnotice  2012 ano
160 Hájková Anna  TJ Sokol Přísnotice  2007 ano
161 Hájková Klára  TJ Sokol Přísnotice  2004 ano
162 Karbanová Tereza  TJ Sokol Přísnotice  2008 ano
163 Kolegar Matěj  TJ Sokol Přísnotice  2009 ano
164 Kolegarová Eliška  TJ Sokol Přísnotice  2007 ano
165 Koníček Štěpán  TJ Sokol Přísnotice  2007 ano
166 Kuchyňková Karolína  TJ Sokol Přísnotice  2008 ano
167 Lanžhotská Laura  TJ Sokol Přísnotice  2010 ano
168 Norková Viktorie  TJ Sokol Přísnotice  2007 ano
169 Novotná Kateřina  TJ Sokol Přísnotice  2008 ano
170 Novotný Lukáš  TJ Sokol Přísnotice  2010 ano
171 Ondrašíková Lea  TJ Sokol Přísnotice  2011 ano
172 Pastorek Patrik  TJ Sokol Přísnotice  2005 ano
173 Polóni Július  TJ Sokol Přísnotice  2006 ano
174 Procházková Nikol  TJ Sokol Přísnotice  2009 ano
175 Procházková Sára  TJ Sokol Přísnotice  2009 ano
176 Rosová Natálie  TJ Sokol Přísnotice  2008 ano
177 Sedláčková Soňa  TJ Sokol Přísnotice  2008 ano
178 Skalníková Ellen  TJ Sokol Přísnotice  2007 ano
179 Skalníková Sára  TJ Sokol Přísnotice  2011 ano
180 Sommer Daniel  TJ Sokol Přísnotice  2008 ano
181 Sommerová Denisa  TJ Sokol Přísnotice  2004 ano
182 Součková Marie  TJ Sokol Přísnotice  2009 ano
183 Staňková Hana  TJ Sokol Přísnotice  2011 ano
184 Suchán Marek  TJ Sokol Přísnotice  2009 ano
185 Suchán Radim  TJ Sokol Přísnotice  2009 ano
186 Suchánová Elena  TJ Sokol Přísnotice  2011 ano
187 Sýkora Martin  TJ Sokol Přísnotice  2009 ano
188 Šmídová Linda  TJ Sokol Přísnotice  2011 ano
189 Štulová Anna  TJ Sokol Přísnotice  2010 ano
190 Urbánková Klára  TJ Sokol Přísnotice  2008 ano
191 Urbánková Natálie  TJ Sokol Přísnotice  2008 ano
192 Vrbová Lucie  TJ Sokol Přísnotice  2009 ano

Sponzoři Jarního běhu 2019