znak Sokola   znak Bílovic
 
Na hlavní stránku

Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka 2008

 
Datum a čas: 13.12. 2008 od 9:30
Místo: Bílovice nad Svitavou, lesní cesty kousek za Sokolovnou

Výsledková listina

 
př.  jméno r. n. čas  oddíl
         
Nejmladší žákyně 1999 a mladší   320m
1. Adéla Koupá 00 1:42 Eurostroj Blansko
2. Libuše Vystrčilová 00 1:51 AC Moravská Slavia
3. Michaela Staňková 01 1:56 Eurostroj Blansko
4. Barbora Kukrechtová 01 2:00 Sokol Bílovice n. Svit.
5. Nina Lázničková 01 2:00 Sokol Bílovice n. Svit.
         
Nejmladší žáci 1999 a mladší   320m
1. Michal Zamazal 99 1:28 Eurostroj Blansko
2. Jakub Doležal 99 1:32 Biatlon Vyškov
3. Lukáš Strnka 99 1:33 AC Moravská Slavia
4. Lukáš Hrňa 02 1:38 Sokol Bílovice n. Svit.
5. Martin Štepánek 99 1:39 Eurostroj Blansko
6. Martin Szabó 99 1:41 Eurostroj Blansko
7. Matěj Haumer 00 1:42 Biatlon Vyškov
8. Štěpán Stloukal 00 1:42 ACT Tiro Blansko
9. Richard Stloukal 02 1:45 ACT Tiro Blansko
10. Dominik Žáček 01 1:49 Eurostroj Blansko
11. Martin Kolář 03 1:49 Sokol Bílovice n. Svit.
         
         
Přípravka - žákyně 1997-98   320m
1. Michaela Hrubá 98 1:29 ACT Tiro Blansko
2. Jana Petrželová 97 1:36 Eurostroj Blansko
3. Zamazalová Veronika 97 1:39 Eurostroj Blansko
4. Daniela Stloukalová 98 1:42 Eurostroj Blansko
         
Přípravka - žáci 1997-98   320m
1. Matouš Vojtek 98 1:15 AC Moravská Slavia
2. Jan Vařeka 98 1:23 Biatlon Vyškov
3. Michal Brázda 97 1:28 ACT Tiro Blansko
4. Matěj Žáček 98 1:42 Sokol Bílovice n. Svit.
5. Dušan Lázníček 98 1:34 Sokol Bílovice n. Svit.
         
         
Mladší žákyně 1995-96   700m
1. Kateřina Lišková 97 2:27 Sokol Bílovice n. Svit.
2. Lucie Petrželová 96 2:40 Eurostroj Blansko
3. Anna Kukrechtová 95 2:45 Sokol Bílovice n. Svit.
         
Mladší žáci 1995-96   700m
1. David Strnka 95 2:29 AC Moravská Slavia
2. Jan Haumer 96 2:33 Biatlon Vyškov
3. Pavel Vařeka 96 2:41 Biatlon Vyškov
4. Jan Hrňa 96 2:50 Sokol Bílovice n. Svit.
5. Patrik Stloukal 96 2:56 Sokol Bílovice n. Svit.
         
Starší žákyně 1993-94   1400m
1. Martina Olejníčková 93 5:21 AC Moravská Slavia
2. Nikola Hlubínková 94 5:24 Moravec, Sokol Benešov
3. Dominika Coufalová 94 5:43 AC Moravská Slavia
4. Eliška Kutrová 93 5:49 ACP Olymp Brno
5. Dita Kitnerová 93 6:30 ACP Olymp Brno
         
Starší žáci 1993-94   2100m
1. Ondřej Jelínek 94 7:27 Eurostroj Blansko
2. Radim Kovář 93 7:37 Moravec, Sokol Benešov
3. Václav Gryc 94 7:49 Eurostroj Blansko
4. Marek Krejzlík 93 7:49 AC Moravská Slavia
5. Jakub Krejčík 93 7:55 AC Moravská Slavia
6. David Martínek 93 8:31 Bořitov
         
         
Dorostenky 1991-92   2100m
1. Michaela Šaršanová 92 7:42 ACP Olymp Brno
2. Katka Fesslová 92 8:26 AC Moravská Slavia
3. Nikola Hlubínková 94 8:35 Moravec, Sokol Benešov
4. Anna Wojtková 92 DNF ACP Olymp Brno
         
Dorostenci 1991-92   2800m
1. Radim Kovář 93 10:51 Moravec, Sokol Benešov
         
         
Dospělí - ženy 1990 a starší   4900m
1. Lucie Skybová 87 22:31 ACP Olymp Brno
2. Jana Bezdíčková 73 23:06 Moravec, Sokol Benešov
3. Iva Přikrylová 79 27:22 ACP Olymp Brno
4. Martina Mikušová 67 29:22 Zetor Brno
         
Dospělí - muži 1990 a starší   4900m
1. Martin Skyba 62 20:00 Barnex Sport Brno
2. Vladimír Haumer 71 21:27 Biatlon Vyškov
3. Stanislav Juránek 56 24:56 Sokol Židenice
4. Jan Kouřil 61 27:57 Brno


TOPlist


Počet zobrazení: 21419